ПЕ Материјал сланим раствором омекшивач воде ФТ-100

Кратак опис:


proizvod Детаљ

ознаке производа

Генерални сервис НУ серија нормално затворено магнетни вентил

ФОБ цена: ус1.5-4 / комад

Мин.ордер количина: 10 пиеце / комада

Набавка Способност: 20000 комада месечно

Порт: Нинбо / Шангај

Услови плаћања: Л / Ц, Т / т

Кратки детаљи

Ја Плаце оф Оригин: Зхејианг, Кина (копно)

Ја Марка Име: Феилите

Ја Модел Нумбер: ФТ60 / ФТ100

л Материал: ПЕ

л Боја: Сива / Плава или по Вашем захтеву

Спецификација:

модел капацитет Димензија боја Материјал
ФТ60Х 60Л 340 * 340 * 810мм сив ЈП
ФТ100Х 100Л 400 * 400 * 960мм сив ЈП
ФТ60Х 60Л 340 * 340 * 810мм Плави ЈП
ФТ100Х 100Л 400 * 400 * 960мм Плави ЈП

Паковање и испорука

Паковање Детаљи: Цартон или по Вашем захтеву
Испорука Детаљи: 7 до 15Даис

 • Претходна:
 • Следећи:

 • Пошаљите нам поруку:

  упит сада
  • * Цаптцха: Изаберите Трее

  Релатед Продуцтс

  упит сада
  • * Цаптцха: Изаберите авион

  WhatsApp Online Chat !